Aktuality

Vážení rodičia.

Dovoľte mi, aby som Vám touto cestou z celého srdca poďakovala za nádhernú rozlúčku, ktorú ste mi spolu s deťmi pripravili. Ďakujem nielen za nádherné dary, ale najmä za milé slová, ktoré z Vašich úst odzneli. Na takéto okamihy budem s láskou spomínať, najmä vo chvíľach, kedy to učiteľské povolanie pripomína skôr boj s rodičmi, ktorí nie vždy sú ochotní pochopiť, že nám ide o to isté - vychovať z detí samostatné a rozumné bytosti, ktoré sa v dnešnom svete nestratia.

Ďakujem Vám i za to, že ste boli ústretoví k mojim návrhom a pripomienkam a že spolupráca s Vami prebiehala tak, ako by si to želal každý vyučujúci - na základe vzájomnej dôvery a porozumenia. Vaše deťúrence zvládli toho za tie naše spoločné štyri roky naozaj veľa a verím, že majú správne"našľapnuté" aj do ďalších rokov. Viem, že nie vždy to bolo presne podľa Vašich predstáv, ale som si istá, že vždy všetko robili s maximálnym nasadením a úsilím. Dúfam, že ich nadšenie im vydrží čo najdlhšie a že aj na druhom stupni budú rovnako prístupní všetkému novému.

Veľmi pekne by som chcela poďakovať aj za nádhernú spomienkovú fotoknihu a úžasnú kyticu, ktorá nemá na svete páru. Neverím, že existuje pani učiteľka, ktorá dostala (alebo čo i len videla) kyticu, ktorej obvod je 175 cm a sú v nej všetky kvety dostupné v slovenských kvetinárstvach. Takouto kyticou by ste vyrazili dych aj svetovej filmovej hviezde, nieto učiteľke z Ilavy :o). Ešte raz veľká vďaka.

 

Milé deti.

Ďakujem aj Vám za nádherné štyri roky, ktoré sme spolu prežili. Viem, že sme sa spolu rozlúčili už v triede, ale aj tak by som Vám ešte rada povedala, že nielen Vy, ale aj ja mám za čo ďakovať. Vďaka Vám bol každý jeden môj deň jedinečný a neopakovateľný. Nikdy ste sa nebáli nových vecí a vždy ste sa radi zapájali do všetkého, čo som pre Vás pripravila. Zažili sme toho spolu naozaj veľa. Dúfam, že na to dobré budete radi spomínať a na to zlé ste už aj zabudli.

Rada by som sa Vám poďakovala aj za posledný deň v škole. Takú super tajnú rozlúčku nepripravili ešte žiadni žiaci žiadnej pani učiteľke. Keby Vám to náhodou niekedy v škole nešlo, pokojne sa môžete živiť aj ako tajní agenti. Ani len vo sne ma nenapadlo, že niečo takéto plánujete. Fotky sú úžasné, navyše Vás pekfektne vystihujú, hneď vidno, kto je "živák" a kto "hamboš". Ste super partia, ktorá vie spolupracovať a podporovať jeden druhého. Pokračujte v tom aj na druhom stupni, aby som aj naďalej mohla byť na Vás taká pyšná ako doteraz.

Užite si prázdniny najlepšie ako viete, aby ste sa v septembri mohli s chuťou zahryznúť do nových povinností. Oddychujte poriadne, lebo Vás čaká poriadna zaberačka. :o)